صفحهٔ اصلی

از شفاف سازی

پرش به: ناوبری, جستجو

به نام خدا

با طلب یاری از خداوند متعال، سایت شفاف‌سازی کار خود را در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، آغاز می‌نماید.


جدیدترین مقالات

مطالب زیر، آخرین مقالات دربارۀ رسانه‌هائی است که در شفاف‌سازی به آن‌ها می‌پردازد.

4 مهر 1389: سایت خبرآنلاین در نوشته‌ای، ادعاهای فرقه ملحد «رائلی» را تحت عنوان «نماینده زمین برای ملاقات با فرازمینی‌ها انتخاب شد» منتشر کرد. این خبر به طور رسمی توسط افراد ذکر شده در مقاله، از جمله خانم مازلان اوتمن در گفتگو با گاردین تکذیب شده است.

14 مهر 1389: رجانیوز در مطلبی با عنوان «بهترين‌زمان تحقق وعده امام(ره) براي تخصيص آب‌وبرق رايگان به محرومان»، با به کار بردن عکس اشتباه، تلویحاً ادعای کذب برخی از احزاب اصلاح‌طلب درباره وعده آب و برق مجانی دادن به مردم در هنگام ورود به ایران را به رسمیت شناخت. سخنرانی امام در 12 اسفند ماه (و نه 12 بهمن)، بر ضرورت کسب معنویت و ارزش بالاتر آن نسبت به مسائل مادی تأکید دارد.

سایت شایعه‌پراکن آینده‌نیوز، در اقدامی خلاف اخلاق، عنوان «مبارزه با حلقه فساد در دولت در راستای فتنه است!» را به جای عنوان اصلی سایت خبرآنلاین («خط فتنه می خواهد دولت را ناکارآمد نشان دهد») انتخاب کرد.

آینده‌نیوز نوشت: تغییر قیمت ارز و بحران در بازار پولی بنگاه ها و حجره های شیك برای برخی دوستان علاقه مند به فعالیت های رسانه ای به قدری دردناك شده كه باقی ماندن در لشگر امام حسین هم دیگر نفعی برای اهالی بن بست چرتكه ندارد... با قدرت تمام دست به دست سپاه عمرسعد شده تا این اثر بزرگ تلویزیونی تاثیر لازم را نداشته باشد.

خبرگزاری‌ها

خبرگزاری ایرنا

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایلنا

خبرگزاری ایسنا

سایت‌های خبری

سایت‌های غیرفعال

سایت‌های غیرمجاز

ابزارهای شخصی